Telefon: 721-340-137 | 695-435-109 | E-mail: badgda@o2.pl

I runda TLB wyniki.

I runda TLB wyniki.
9 października, 2015 Przemysław Ciastoń

I runda za nami !

Mecze były niezwykle wyrównane, a zacięta walka toczyła się do ostatniego punktu.

Już przed przyjazdem zawodników na obiekt Sportstacji wiadomo było, że Liga będzie bardzo interesująca – organizatorzy otrzymali 19 zgłoszeń.

Podczas zapisów zawodnicy mogli wylosować jedną z 5 wejściówek na basen w pobliskiej Aquastacji.

Po krótkiej rozgrzewce, równo o godzinie 21:15 wystartowaliśmy z pierwszymi meczami. W rundach 1 i 2 zawodnicy zostali podzieleni na dwie grupy wg. poziomu zaawansowania. W każdej z grup rywalizujemy systemem każdy z każdym, rozgrywając jeden set do 21 punktów.

W grupie 1 (zaawansowana) zawodnicy rozegrali 20 meczów.  Liderem po pierwszej kolejce został Ariel Sielaff, który nie dał szans swoim rywalom wygrywając wszystkie 4 mecze. Cztery zwycięstwa na koncie ma również Dorota Rajczyk, która zachowała dużo zimnej krwi zwyciężając w końcówce meczu z Krzysztofem Szulcem 21:20. Krzysztof prowadził praktycznie w całym meczu by ostatecznie oddać prowadzenie przeciwniczce w samej końcówce. Ciekawa sytuacja kształtuje się w środku tabeli, gdzie zajmujący 3 miejsce Waldemar Paczoski ma tylko jedną wygraną przewagi nad szóstym Piotrem Kapinos. Całą serię meczów w pierwszej kolejce zakończył najciekawszy pojedynek pierwszej rundy – Damian Konikowski prowadził z Leszkiem Wild już 20:15 by oddać 5 lotek z rzędu. Damian wytrzymał jednak presję przeciwnika i zdobył 21 punkt (akcja do zobaczenia tutaj: Wild – Konikowski/ ) wygrywając swój 3 mecz w tej kolejce.

tabela grupa 1 poprawiona

W grupie 2 zawodnicy rozegrali 18 pojedynków. Zdecydowanym liderem został Mirosław Chabowski, który w żadnym z meczów nie pozwolił przeciwnikowi zdobyć więcej niż 10 punktów. Po piętach drepcze mu Michał Iwan, który również ma na koncie 4 zwycięstwa. Pojedynek tych zawodników zapowiada się bardzo ciekawie a odbędzie się już w kolejnej rundzie. Trzecie miejsce zajmuje jak do tej pory Marcin Hadrych z 3 wygranymi meczami, w dalszej części tabeli sytuacja jest dość wyrównana i kolejna kolejka wiele nam wyjaśni. Najbardziej zaciętym pojedynkiem tej grupy był mecz Marcina Hadrych z Cezarym Jachimkiem ( 21:20).

Tabela Grupa 2Po rozegraniu kolejnej kolejki pierwsze 3 osoby z każdej z grup otrzymają nagrody sponsorowane przez Decathlon Przymorze, natomiast już niebawem będzie można zagłosować na akcję kolejki, w której zwycięzca może liczyć na bon o wartości 50 zł do wykorzystania w Decathlon Przymorze.

Po kolejnej rundzie zawodnicy zostaną podzieleni na kolejne 2 poziomy, tym samym wykrystalizują nam się 4 poziomy ligowe.

Wyniki I rundy do pobrania tutaj:

wyniki grupa 2

wyniki Grupa 1