Telefon: 721-340-137 | 695-435-109 | E-mail: badgda@o2.pl

BLOG

  • Wszystkie
  • LIGA
  • NEWSY
  • OBOZY
  • POZA KORTEM
  • TRENINGI
  • TURNIEJE
  • Uncategorized

Zapisy na nową edycję Piątkowej Ligi Singlowej

Rozpoczynamy zapisy na nowy sezon Piątkowej Ligi Singlowej ! Szczegóły poniżej: Rozpoczynamy zapisy na Piątkową Ligę Singlową ! Zgłoszenia przesyłamy na adres: kontakt@badmintongdansk.pl w tytule podając ‚Liga Badmintona’ , w treści ‚imię i nazwisko zgłoszenie liga badmintona’ . Poniżej najważniejsze informacje. Miejsce – Klub Badmintona Garnizon. Terminy piątkowe w godz. 19.00-22.00. Organizator – KS Badminton Gdańsk. Kategorie – w lidze […]

Piątkowa Liga Singlowa – edycja wiosenna

Rozpoczynamy zapisy na Piątkową Ligę Singlową ! Zgłoszenia przesyłamy na adres: kontakt@badmintongdansk.pl w tytule podając ‚Liga Badmintona’ , w treści ‚imię i nazwisko zgłoszenie liga badmintona’ . Poniżej najważniejsze informacje.

Piątkowa Liga Singlowa II edycja

Rozpoczynamy zapisy na Piątkową Ligę Singlową ! Zgłoszenia przesyłamy na adres: kontakt@badmintongdansk.pl w tytule podając ‚Liga Badmintona’ , w treści ‚imię i nazwisko zgłoszenie liga badmintona’ . Poniżej najważniejsze informacje. Miejsce – Klub Badmintona Garnizon. Terminy piątkowe w godz. 19.00-22.00. Organizator – KS Badminton Gdańsk. Kategorie – w lidze może wziąć udział każdy, bez ograniczeń wiekowych, osoby poniżej 18 roku […]

Piątkowa Liga Singlowa – runda eliminacyjna

Wyniki Piątkowej Ligi Singlowej kolejka eliminacyjna: 1 runda piątkowej ligi

Piątkowa Liga Badmintona

Rozpoczynamy zapisy na Piątkową Ligę Badmintona. Zgłoszenia przesyłamy na adres: kontakt@badmintongdansk.pl w tytule podając 'Liga Badmintona’ , w treści 'imię i nazwisko zgłoszenie liga badmintona’ . Poniżej najważniejsze informacje. Miejsce – Klub Badmintona Garnizon. Terminy piątkowe w godz. 19.00-21.30. Organizator – Badminton Gdańsk. Kategorie – w lidze może wziąć udział każdy, bez ograniczeń wiekowych, osoby poniżej 18 roku życia potrzebują […]

W lipcu również trenujemy 🙂

Serdecznie zapraszamy na nasze treningi również w lipcu. Poniżej przedstawiamy harmonogram wraz z lokalizacjami.

Półkolonie 2020

Rozpoczynamy zapisy na półkolonie badmintonowe 2020❗️ Ofertę kierujemy zarówno do stałych uczestników naszych zajęć oraz do tych, którzy jeszcze nigdy nie grali w badmintona ??. Szczegóły poniżej ⬇️

Wracamy z treningami !

Po dwumiesięcznej przerwie wracamy z treningami !

Rozpoczynamy treningi w terenie

W związku z uruchomieniem obiektów sportowych o charakterze otwartym, startujemy z zajęciami badmintona w terenie. Zapraszamy do zapisów. Wszystkie informacje znajdziecie poniżej. Terminy: poniedziałek, środa, piątek – do momentu powrotu na halę *wyjątkowo pierwszy tydzień: środa, czwartek, piątek (6,7,8 maj)

Obóz Badmintona Chmielno 2020

ROZPOCZYNAMY ZAPISY NA OBÓZ LETNI !

Sportowa Politechnika w Ekstralidze !

Sportowa Politechnika utrzymuje się w Ekstralidze !

Za nami obóz w Solcu Kujawskim

Wracamy do domku . Tydzień obozu w Solcu Kujawskim minął baaardzo szybko . Dziękujemy zawodnikom za zaangażowanie i wytężoną pracę na treningach . Do zobaczenia na kolejnych zgrupowaniach. Więcej informacji niebawem..

IX Finał TLB !

Sezon zimowy Trójmiejska Liga Badmintona zakończony! Dziękujemy za pół roku grania i przedstawiamy zwycięzców turnieju finałowego ?.  

Turniej z Decathlon Polska za nami !

Ufff ale się działo !!Dużo zaciętych spotkań i sportowej walki . Dziękujemy licznie przybyłym zawodnikom. Dziękujemy również ekipie sędziowskiej z naszego klubu  i współorganizatorom Decathlon Przymorze, Decathlon Kartuska.

Denmark Open 2019

Denmark Open i Denmark Open Junior za nami ! To było bezcenne doświadczenie dla naszych zawodników ??. Turniej odbywał się równolegle na 6 halach po 12 kortów ?. Każda z kategorii wiekowych została podzielona na 6 poziomów zaawansowania (od Elite do D). Nasi zawodnicy rozgrywali swoje spotkania równolegle na 4 halach co stanowiło nie lada wyzwanie logistyczne ?.

II Edycja Baltic CUP

II Edycja Baltic Cup za nami ! 12 kortów 108 zawodników 238 meczów

Zapisy na nowy sezon Trójmiejskiej Ligi Badmintona

Rozpoczynamy zapisy na 5 edycję Trójmiejskiej Ligi Badmintona ! Wznawiamy rozgrywki w grze pojedynczej: Liga Pro, Liga 1, Liga 2, Liga 3. Zgłoszenia dokonujemy do 8 września 2019 r. na adres badgda@o2.pl . W treści zgłoszenia wpisujemy: „Imię i Nazwisko – zgłoszenie TLB”  Regulamin rozgrywek: Terminarz rozgrywek: Opłaty za sezon dokonujemy do 11 września Gry pojedyncze: 360 zł/os./sezon na konto: UKS Aquastacja Gdańsk […]

Treningi wakacyjne

Wakacje to dobry moment, żeby popracować nad techniką oraz dopracować niektóre elementy przed następnym badmintonowym sezonem ???. To również świetny moment dla osób początkujących, aby przetestować nasze treningi i być może dołączyć do grup od września. Dlatego postanowiliśmy utworzyć dla Was dodatkowe, wakacyjne grupy treningowe ??.

Finał TLB

wyniki finał

Półkolonie badmintonowe

  Zapraszamy serdecznie na badmintonowe półkolonie ❗️❗️ Ofertę kierujemy zarówno do stałych uczestników naszych zajęć oraz do tych, którzy jeszcze nigdy nie grali w badmintona ??. Szczegóły poniżej ⬇️

IV runda TLB

tabele po 4 rundzie wyniki 4 runda

III runda TLB

tabele po 3 rundzie wyniki 3 rundy

2 runda TLB

table po 2 rundzie wyniki 2 rundy

Obóz letni Puck 2019

Obóz Badmintona Puck 15-25.08.2019 r.

Badmintonowa Majówka w Gniewie

Startujemy z zapisami na badmintonową majówkę 2019 ! Tak jak w zeszłym roku wybierzemy się do Gniewu. Co nas czeka ?

Wyniki I rundy sezonu letniego TLB

tabele po 1 rundzie wyniki 1 rundy  

Wyniki II kolejki TLB

wyniki 2 rundy  

Baltic Cup – Starogard Gdański 20 października 2018

Wyniki I kolejki TLB

wyniki 1 runda tabele po 1 rundzie

Zapisy na 4 edycję TLB

Rozpoczynamy zapisy na 4 edycję Trójmiejskiej Ligi Badmintona ! Wznawiamy rozgrywki w grze pojedynczej: Liga Pro, Liga 1, Liga 2. Oczywiście kontynuujemy także Ligę Gier Podwójnych.

Trójmiejska Liga Badmintona 2018 zakończona

Zakończyliśmy 3 edycję Trójmiejskiej Ligi Badmintona. Tym razem ligę podsumowaliśmy zarówno finałem gier pojedynczych jak i gier podwójnych. Finał stałych bywalców ligi poprzedziły zawody dla tych, którzy na lidze nigdy nie grali.

Wyniki 4 rundy TLB

tabele po 4 rundzie wyniki 4 runda

Zgrupowanie w Gniewie za nami.

Kończymy bardzo pracowite zgrupowanie. Trzy treningi dziennie, nocne zwiedzanie zamku, ognisko – to już za nami. A teraz czekamy na obozy wakacyjne ??.

XXII MEMORIAŁ TADEUSZA ENGLANDERA/TURNIEJ BADMINTONA SENIORÓW

Zapraszamy na XXII Memoriał Tadeusza Englandera. Turniej odbędzie się 26-27.05.2018 w Gdańsku na Orunii. Szczegóły w pliku turniejowym : KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY 2018 (1)  

III runda TLB

tabele po 3 rundzie wyniki 3 runda

Badmintonowa Majówka w Gniewie

Zapraszamy na kolejne zgrupowanie z Badminton Gdańsk. Tym razem wybieramy się do Gniewu. Trzy treningi dziennie, noclegi w klimatycznym miejscu – Hotel Zamek w Gniewie. Czego chcieć więcej ? 🙂 

Obóz badmintona – Człuchów 2018

Zapraszamy na obóz badmintona, który odbędzie się w Człuchowie w dn. 30.07-08.08.2018.

Otwarte Mistrzostwa Gdańska za nami

Ahhh co to był za turniej. Ponad 120 spotkań i 8 godzin grania .. Gratulacje dla zwycięzców.

II runda TLB

tabele po 2 rundzie wyniki II runda  

Otwarte Mistrzostwa Gdańska w Badmintonie

Już 11 marca wraz z Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej organizujemy Otwarte Mistrzostwa Gdańska w Badmintonie ! Zapraszamy wszystkie dzieci z Gdańska i nie tylko. Zapraszamy również dorosłych, którzy zechcą wesprzeć naszą akcję charytatywną. Więcej szczegółów poniżej.

Wyniki I kolejka TLB

tabele po 1 rundzie wyniki 1 runda  

Zimowy obóz w Starogardzie Gdańskim za nami

Zakończyliśmy obóz zimowy w Starogardzie Gdańskim. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za zaangażowanie w treningi. Teraz czas wykorzystać nowe umiejętności na turniejach :).

Zapisy na sezon letni Trójmiejskiej Ligi Badmintona

Rozpoczynamy zapisy na kolejny sezon Trójmiejskiej Ligi Badmintona ! W tym sezonie czeka na Was NOWOŚĆ – liga gier podwójnych. Każdy z zawodników może brać udział zarówno w lidze gier pojedynczych jak i podwójnych.

III edycja Trójmiejskiej Ligi Badmintona zakończona

Zakończyliśmy pełną emocji III edycję TLB. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za włożony wysiłek i miłą atmosferę podczas rozgrywek. Poniżej przedstawiamy końcową kolejność w poszczególnych ligach. Kolejny sezon rozgrywek rozpoczniemy 14 lutego. Już teraz zapraszamy ! 🙂  

Wesołych Świąt !

  Wszystkim zawodnikom, rodzicom zawodników, ligowcom z okazji zbliżających się Świąt składamy najserdeczniejsze życzenia – odpoczynku, spokoju i zdrowia. A na Nowy Rok samych sukcesów na korcie i poza nim 🙂 .

4 kolejka TLB

tabele po 4 rundzie wyniki 4 runda

Voucher pod choinkę

  Brak pomysłu na prezent pod choinkę ? Podaruj bliskiej osobie dużą dawkę ruchu połączoną z świetną zabawą ?. Zarazimy nową pasją nawet największego leniucha  .Voucher może być przeznaczony na zajęcia indywidualne lub grupowe. Zapraszamy do kontaktu przez Facebooka, mailowo na: badgda@o2.pl lub telefonicznie: 721340137

Weekend w COS Cetniewo zakończony 🙂

Zakończyliśmy bardzo intensywny badmintonowy weekend w Cetniewie. 44 zawodników pod okiem 4 trenerów trenowało dzielnie po 6 godzin dziennie.

Wyniki 3 rundy TLB

tabele po 3 rundzie wyniki 3 rundy

Trenują dzieci, trenują dorośli .. 🙂

  Wystartowaliśmy z wszystkimi grupami treningowymi. Sprawdzajcie grafik zajęć . W niektórych grupach są jeszcze wolne miejsca :). Zapraszamy !

Cztery medale naszych zawodników na Pucharze Gór Świętokrzyskich

W świetnych humorach wracamy z Pucharu Gór Świętokrzyskich. Po dwa medale zgarnęli Bartosz Grochowski i Marcelina Franczuk. 

Zgrupowanie badmintonowe w Cetniewie

Zapraszamy na zgrupowanie badmintonowe w Centralnym Ośrodku Sportu (Ośrodku Przygotowań Olimpijskich) w Cetniewie. Zgrupowanie rozpocznie się kolacją w dniu 30 listopada i zakończy obiadem 3 grudnia.

Wyniki i tabele po 2 rundzie TLB

tabele po 2 rundzie wyniki 2 runda

Wyniki i tabele po I rundzie TLB

tabele po 1 rundzie wyniki 1 runda

Kilka słów o nas 🙂

Dlaczego warto zapisać dziecko do nas na treningi ? Tym, którzy już u nas trenują raczej nie musimy się przedstawiać. Dla tych, którzy jeszcze nas nie znają opiszemy w kilku zdaniach czym się zajmujemy i kim jesteśmy 🙂 .

Zapisy na nowy sezon rozpoczęte

  Ruszyły zapisy do naszych grup treningowych dla dzieci !

Nowy sezon TLB

  Rozpoczynamy zapisy do pierwszego sezonu III edycji Trójmiejskiej Ligi Badmintona. Zgłoszenia dokonujemy do 17 września 2017 r. na adres badgda@o2.pl . W treści zgłoszenia wpisujemy „Imię i Nazwisko – zgłoszenie TLB” . Pierwsza kolejka startuje 20 i 27 września.

Obóz Chmielno 2017 zakończony

Obóz Chmielno 2017 zakończony. Dwa treningi badmintona dziennie, plaża, kajaki, piłka nożna, baloniada, dyskoteki  to już za nami. Dziękujemy wszystkim za udział i już nie możemy się doczekać kolejnego obozu. Do zobaczenia 🙂

Rafał Kasprów trenerem kadry narodowej U-15

Miło nam poinformować, że nasz trener Rafał Kasprów otrzymał powołanie do prowadzenia kadry narodowej do lat 15 w badmintonie. Trener Rafał poprowadzi zgrupowanie kadry w Lubinie. Gratulujemy !

Finał 2 edycji Trójmiejskiej Ligi Badmintona

Niezwykle ciekawy przebieg miała runda finałowa Trójmiejskiej Ligi Badmintona. Długie trzysetowe pojedynki, emocje dosłownie do ostatniej lotki. Sprawdźcie poniżej tabele i zdjęcia z podium 🙂 LIGA PRO

Wyniki i tabele TLB maj

LIGA PRO

Co jeść przed, w trakcie i po meczu…

Żywienie w sporcie zaczyna odgrywać coraz większą rolę. Na pewno nie zastąpi nam wydolności fizycznej i umiejętności, jednak pozwala maksymalnie wykorzystać nasze możliwości.

Podsumowanie 3 rundy TLB

II edycja Trójmiejskiej Ligi Badmintona po mału zmierza do końca. Pozostała nam do rozegrania jedna kolejka oraz wielki finał ligi 3 czerwca. Sprawdźcie co działo się w 3 rundzie ligi.

II runda sezonu letniego TLB

Kolejna runda za nami, poniżej wszystkie tabele oraz krótki komentarz 😉

Jak reaguje Twój organizm na 30 minutowy mecz badmintona.

Dla osób nie grających w badmintona, uprawianie tej dyscypliny sportu kojarzy się z błogą rekreacją i odbijaniem lotki niezliczoną ilość razy przez trzepak na osiedlu. Włożony wysiłek przypomina najczęściej grę w bierki lub spacer. Dla tych, którzy trenują badmintona amatorsko lub zawodowo sytuacja przedstawia się z goła odmiennie. Kolejne krople potu, przyspieszone tętno oraz narastające z każdą akcją zmęczenie, świadczą […]

Obóz Badmintona Chmielno 2017

II runda sezonu letniego TLB – wyniki

wyniki i kolejność gier marzec

I runda sezonu letniego TLB

Zakończyła się I runda sezonu letniego TLB. Dużo nowych twarzy i ciekawych rozstrzygnięć. Zapraszamy do sprawdzenia wyników i tabel.  

Terminarz i tabele na nowy sezon – UWAGA ZMIANY !!!!

kolejność gier – luty tabele na nowy sezon 2 terminarz TLB ostateczny

Nowa grupa treningowa dla dorosłych !

Od lutego zapraszamy na treningi nowej grupy dla początkujących dorosłych.

Zgłoszenia do nowego sezonu Trójmiejskiej Ligi Badmintona

Od lutego rusza kolejny sezon Trójmiejskiej Ligi Badmintona. Zgłoszenia do 1 kolejki można dokonać do 27 stycznia na adres badgda@o2.pl.

Podsumowanie 3 rundy TLB

Trzecia runda TLB zadecydowała o składzie osobowym poszczególnych lig w rundzie finałowej. W niemal wszystkich ligach zwyciężali faworyci, było jednak kilka zaskakujących wyników.

Wyniki 21 grudnia

wyniki 7 i 21 grudnia

Wyniki i tabele 3 runda liga Pro i liga 1

tabele po 3 rundzie wyniki 30 listopad 14 grudzień

wyniki 07.12

wyniki 7  grudnia

Obóz zimowy Solec Kujawski 2017

Wyniki 30 listopada

wyniki 30 listopad

Podsumowanie II rundy TLB

II kolejka za nami. Poziom Trójmiejskiej Ligi Badmintona na każdym szczeblu rozgrywek niezwykle się wyrównał. Mecze zazwyczaj kończą się po 3 rozegranych setach. W wielu spotkaniach tak naprawdę ciężko wskazać faworyta..

Wyniki Liga 2,3 i kobiet – 23 listopada

wyniki 2,3 kobiety

Baltic Cup – ogólnopolski turniej dla dzieci w Gdańsku

Treningi dla dorosłych na nowej hali !

Zapraszamy na treningi dla dorosłych w zupełnie nowym miejscu na badmintonowej mapie Gdańska – hala MRKS Gdańsk ul. Załogowa 1. Podczas treningów mamy do dyspozycji cztery korty do badmintona 🙂 Terminy : poniedziałki godz. 19.15-20.45, wtorki godz. 20.00-21.30. Startujemy od grudnia. Zapisy na badgda@o2.pl

Wyniki i tabele 2 rundy Ligi PRO i 1

tabele po 2 rundzie wyniki PRO i 1

Wyniki 09.11

wyniki 9 listopada

Wyniki 2 listopad

wyniki 02.11.2016  

Relacja z I rundy TLB 2016/17

Nowa edycja, nowy system rozgrywek, nowe twarze, nowa liga… Wystartowała II edycja TLB !

Tabele Liga Pro i Liga 1 + wyniki 19 październik

wyniki 19 październik tabele po 1 rundzie 2016

Wyniki TLB 12 październik

wyniki 12 październik

Wyniki TLB – 5 październik

Wyniki dostępne tutaj:  wyniki 5 październik

Szkolenie w ramach programu Shuttle Time

Badminton w Decathlon Przymorze

II edycja Trójmiejskiej Ligi Badmintona

Rozpoczynamy zapisy na drugą edycję Trójmiejskiej Ligi Badmintona. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail badgda@o2.pl lub pod nr tel. 721340137 . Regulamin II edycji dostępny tutaj: Regulamin II edycji TLB  

Zapisy do nowych grup na sezon 2016/17

Rozpoczynamy nabór do nowych grup badmintonowych. Zapisy na adres badgda@o2.pl lub pod nr tel. 721340137 . Grafik zajęć dostępny tutaj: GRAFIK ZAJĘĆ

Kilka wspomnień z obozu w Chmielnie

Co roku organizujemy obozy badmintonowe w różnych częściach kraju. W ubiegłym roku odwiedziliśmy Szklarską Porębę. Tym razem z grupą 75 badmintonistów wybraliśmy się do kaszubskiej miejscowości Chmielno.

Finał I edycji Trójmiejskiej Ligi Badmintona

Emocjonujące rozgrywki TLB w roku 2015/16 dobiegły końca.  Oto najlepsi na poszczególnych poziomach oraz w klasyfikacji generalnej.

FINAŁ TRÓJMIEJSKIEJ LIGI BADMINTONA

7 maja to sądny dzień dla zawodników Trójmiejskiej Ligi Badmintona. Zmierzą się oni w ostatniej – finałowej rundzie pierwszej edycji tych rozgrywek.

Relacja z 7 rundy TLB

Mamy za sobą ostatnią środową kolejkę tegorocznej – pierwszej edycji Trójmiejskiej Ligi Badmintona. Zawodnicy walczyli w niej o awans lub utrzymanie w lidze przed kolejką finałową, która odbędzie się 7 maja.

Wyniki 13 kwietnia

wyniki 13 kwietnia

Zapowiedź 7 kolejki TLB

Przedostatnia kolejka Trójmiejskiej Ligi Badmintona zapowiada się bardzo ciekawie. Stawka to awans lub utrzymanie w lidze przed ostatnią – rundą finałową. To już ostatnie tegoroczne spotkania w środowe wieczory. Liga PRO i Liga 1 zagrają 6 kwietnia. Zawodnicy z Lig 2 i 3 rozegrają swoje spotkania 13 kwietnia.

OBÓZ BADMINTONA CHMIELNO 2016

Tabele i wyniki 6 kolejka Liga 2 i 3

Wyniki 9 marzec Tabele po 6 kolejce

Wyniki + tabele VI runda TLB

Tabele 6 kolejka PRO i 1 Wyniki 2 marzec

Sportowa Politechnika zwycięska w Gdańsku !

Dwa zwycięstwa na własnym terenie odniosła drużyna Sportowej Politechniki. W pierwszym starciu po bardzo zaciętych meczach udało się pokonać drużynę z Łodzi. Zwycięstwo w złotym secie zapewniła nam para Kasprów/Falkowska.

I LIGA BADMINTONA

W najbliższą sobotę 20.02.2016 zapraszamy wszystkich na rozgrywki pierwszej ligi badmintona, w której to Sportowa Politechnika walczyć będzie o awans do ekstraklasy!

Relacja z 5 rundy TLB

To już piąta kolejka pasjonujących rozgrywek Trójmiejskiej Ligi Badmintona. Jak zwykle nie zabrakło emocji.

Sukces Sportowej Politechniki

Pierwsze historyczne zwycięstwo Sportowej Politechniki Gdańsk w I Lidze Badmintona!

Zapowiedź V rundy TLB

To już piąta runda Trójmiejskiej Ligi Badmintona. Rozgrywki naprawdę nabrały rozpędu ! Najlepsi zawodnicy zmierzą się już w przyszłą środę – 3 lutego, natomiast niższe poziomy ligowe zagrają 10 lutego.

PROMOCJA – SERWIS RAKIET

PROMOCJA ! Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnego serwisu rakiet badmintonowych. Promocyjna cena – naciągnięcie + naciąg Yonex NG 95 + owijka PRO’s PRO jedyne 40 zł. Promocja obowiązuje do 19 lutego.

Relacja z IV rundy TLB

LIGA PRO – O krok od niespodzianki W lidze Pro po raz kolejny doszło do bardzo zaciętych i ciekawych spotkań. Blisko sprawienia niespodzianki był Tomasz Macielak.

Wyniki 13.01.2016 r.

Wyniki do pobrania tutaj: wyniki 13 stycznia

Zapowiedź IV rundy TLB

Kolejna runda, kolejne emocje, nagrody, akcje kolejki. Liga Pro oraz liga 1 zagrają 13 stycznia. Tydzień później (20 stycznia) dojdzie do spotkań zawodników z Ligi 2,3 i 4.

Relacja z 2 tury III rundy TLB

Niespodziewany zwycięzca Przed rozpoczęciem kolejki wszystko wskazywało na to, że pewnym kandydatem do wygrania Ligi 2 jest Krzysztof Macielak. Okazało się jednak inaczej. Bezkonkurencyjny w tym dniu był Mirosław Chabowski pokonując wszystkich rywali. W najciekawszym spotkaniu w trzech setach pokonał faworyta – Krzysztofa Macielaka.

Wyniki III rundy 2 tury

Wyniki 16.12.15 r.

Zapowiedź III rundy – 2 tura

Cztery poziomy Od III rundy rozpoczynamy rywalizację na 4 poziomach ligowych. W pierwszą środę miesiąca zmierzą się zawodnicy z Ligi Pro oraz Ligi 1. W trzecią środę miesiąca do rywalizacji przystąpią zawodnicy z Ligi 2 oraz Ligi 3. Aktualny podział na grupy można znaleźć tutaj: Tabele na 3 runde zaktualizowane .

Relacja z III rundy TLB I tura

Ale się działo ! O zwycięstwie w Lidze Pro zadecydowały 2 punkty ! Trzysetowe pojedynki, długie efektowne akcje i walka do ostatniego punktu. Tak wyglądała w skrócie III kolejka w dwóch najwyższych poziomach ligowych.

Wyniki III rundy I tura

Wyniki Ligi Pro i Ligi 1 dostępne tutaj: Wyniki 02.12.15 r.

Zapowiedź III rundy TLB – I tura

Cztery poziomy Od III rundy rozpoczynamy rywalizację na 4 poziomach ligowych. W pierwszą środę miesiąca zmierzą się zawodnicy z Ligi Pro oraz Ligi 1. W trzecią środę miesiąca do rywalizacji przystąpią zawodnicy z Ligi 2 oraz Ligi 3. Aktualny podział na grupy można znaleźć tutaj: Tabele na 3 runde zaktualizowane .

Otwarte Mistrzostwa Gdańska

W dniach 14-15 listopad w Sportstacji odbyły się Otwarte Mistrzostwa Gdańska w Badmintonie. W zawodach wzięło udział aż 86 zawodników w tym 40 osób z Gdańska.

Relacja z II rundy TLB

W drugiej rundzie Trójmiejskiej Ligi Badmintona wzięło udział 20 zawodników, którzy rozegrali 46 emocjonujących pojedynków. Ta kolejka przyniosła nam odpowiedź na pytanie, którzy zawodnicy utworzą 4 poziomy ligowe od III rundy rozgrywek.

Wyniki II rundy TLB

Wyniki II rundy TLB do pobrania wyniki 04.11.2015 r.

Otwarte Mistrzostwa Gdańska w Badmintonie

Zapowiedź II rundy TLB

Pojedynki liderów W grupie A (zaawansowanej) dojdzie do pojedynku dwóch niepokonanych jak do tej pory zawodników. Lider grupy – Ariel Sielaff zmierzy się z zajmującą drugie miejsce Dorotą Rajczyk.

DENMARK OPEN

Nasi zawodnicy wraz z trenerem Rafałem Kasprów właśnie wrócili z młodzieżowego odpowiednika wielkiego turnieju Denmark Open. W zawodach mieli okazję rywalizować z rówieśnikami z całej Europy zbierając cenne doświadczenie.

I runda TLB wyniki.

I runda za nami !

I runda Trójmiejskiej Ligi Badmintona

Podział na grupy Kolejność gier 07.10.15 r. liga regulamin  

Kurs instruktora badmintona

Zapraszamy do podniesienia swoich umiejętności w kursie instruktora badmintona. Kurs obejmuje część  ogólną (metodą e-learning) oraz część specjalistyczną. W kursie może wziąć udział każdy, kto posiada min. średnie wykształcenie oraz prezentuje średnio zaawansowane umiejętności gry. Więcej informacji w załączniku -> KURS INSTR BADMINTONA 2015

Sportstacja Decathlon Liga

Sportstacja Decathlon Liga – Trójmiejska Liga Badmintona   Miejsce – Sportstacja, Alchemia. Data – każda pierwsza i trzecia środa miesiąca, godz. 21:00. Organizator – Badminton Gdańsk, Sportstacja. Kategorie – w lidze może wziąć udział każdy, bez ograniczeń wiekowych, osoby poniżej 18 roku życia potrzebują zgodę rodziców. Płatność – najpóźniej na 2 dni przed każdą rundą, jedna runda to koszt 30 […]

Sportstacja Decathlon Liga

Sportstacja Decathlon Liga – Trójmiejska Liga Badmintona   Miejsce – Sportstacja, Alchemia. Data – każda pierwsza i trzecia środa miesiąca, godz. 21:00. Organizator – Badminton Gdańsk, Sportstacja. Kategorie – w lidze może wziąć udział każdy, bez ograniczeń wiekowych, osoby poniżej 18 roku życia potrzebują zgodę rodziców. Płatność – najpóźniej na 2 dni przed każdą rundą, jedna runda to koszt 30 […]

Badminton w Decathlonie – wyniki konkursu.

W dzisiejszym konkursie w Decathlon Przymorze zwyciężają Piotr Watejko, Julia Nowak oraz Wiktor Kołakowski. Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagród jutro do Decathlon Przymorze w godzinach 17-20.

Badminton w Decathlonie

Badminton Gdańsk oraz Decathlon Przymorze zapraszają na wydarzenie „Badminton w Decathlonie”. Harmonogram: 19.09.2015 r. 17:00 – 17:45 Pokaz gry w badmintona trenerów szkoły Badminton Gdańsk 17:45 – 18:30 Konkursy dla dzieci 18:30 – 19:15 Pokaz gry w badmintona zawodników szkoły Badminton Gdańsk 19:15 – 20:00 Gry z trenerami 20.09.2015 r. 17:00 – 20:00 Lekcje z trenerem, możliwość testowania sprzętu do […]

TRENING Z MISTRZEM

Dnia 20.08.15 r. dzięki uprzejmości Bayjonn Hotel Sopot mieliśmy okazję potrenować z Przemysławem Wacha, wielokrotnym mistrzem Polski, olimpijczykiem, najlepszym singlistą w historii polskiego badmintona. Trening odbył się na hali w Szemudzie podczas obozu Kadry Wojewódzkiej Młodzika.

TURNIEJ INAGURACYJNY TURNIEJ BADMINTONA ALCHEMIA 2015

ORGANIZATOR BEZPOŚREDNI: Centrum Sportowe Alchemia z siedzibą w Gdańsku, Badminton Gdańsk, Szkoła Badmintona. CEL: Popularyzacja i rozszerzenie zasięgu badmintona w trójmieście TERMIN: 19 września 2015 r. MIEJSCE: Hala Centrum Sportowego ALCHEMIA w Gdańsku , ul. Grunwaldzka 441.

WITAJ NA STRONIE BADMINTON GDAŃSK

Witaj na nowej stronie BadmintonGdansk.pl stworzonej przez Morpheus360!