Telefon: 721-340-137 | 695-435-109 | E-mail: [email protected]

Kilka słów o nas :)

Kilka słów o nas :)
10 września, 2017 Przemysław Ciastoń

narodowy21

Dlaczego warto zapisać dziecko do nas na treningi ? Tym, którzy już u nas trenują raczej nie musimy się przedstawiać. Dla tych, którzy jeszcze nas nie znają opiszemy w kilku zdaniach czym się zajmujemy i kim jesteśmy 🙂 .

Treningi, treningi i jeszcze raz treningi !

Organizujemy zajęcia w grupach od 6 do 16 osób. Treningi prowadzimy w różnej formie, w zależności od wieku i poziomu zaawansowania dzieci. Najmłodsi dużo się bawią przy okazji ucząc się podstawowych uchwytów rakiety i podstawowych zagrań. Starsi uczą się techniki uderzeń, przemieszczania po korcie i zasad gry.

Więcej niż zwykła szkółka 🙂

Czym różnimy się od konkurencyjnych szkółek ? Dzieci trenujące u nas mają możliwość uczestniczenia w zawodach. Najzdolniejsi dołączają do grupy treningowej klubu Sportowa Politechnika i mają możliwość trenowania 5 razy w tygodniu. Zawodnicy osiągają sukcesy, zdobywając medale na Mistrzostwach Polski. Dbamy również o to, żeby atmosfera na naszych treningach była odpowiednia. Dyscyplina łączy się z uśmiechem – dzieci z przyjemnością przychodzą na zajęcia bawiąc się sportem.

Integracja !

Nasz team to bardzo zgrana ekipa. Z roku na rok liczba dzieci zrażonych pasją do gry w badmintona rośnie 🙂 . Dzieci jeżdżą na obozy letnie i zimowe, na których oprócz dużej dawki treningów zapewniamy sporo zabawy. Nikt nie jest doskonały, jednak uważamy że dzieci trenujące badmintona należą do prawie bezkonfliktowych.

Profesjonalne szkolenie

Każdy z naszych trenerów jest zarazem trenerem kadry województwa pomorskiego. Od niedawna możemy się również pochwalić trenerem kadry narodowej do lat 15 ! Sprawdź naszych trenerów tutaj –>>  TRENERZY

Dołącz do nas !

chmielno grupowe

Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do naszych grup treningowych dla dzieci zapraszamy do zapisów –>>  ZAPISZ SIĘ