Telefon: 721-340-137 | 695-435-109 | E-mail: badgda@o2.pl

Zapowiedź II rundy TLB

Zapowiedź II rundy TLB
26 października, 2015 Przemysław Ciastoń

Pojedynki liderów

W grupie A (zaawansowanej) dojdzie do pojedynku dwóch niepokonanych jak do tej pory zawodników. Lider grupy – Ariel Sielaff zmierzy się z zajmującą drugie miejsce Dorotą Rajczyk. Faworytem wydaje się być Sielaff ale jak śpiewa Anita Lipnicka „Wszystko się może zdarzyć” :). Ciekawie zapowiadają się również mecze sąsiadujących ze sobą w tabeli Waldemara Paczoskiego (3) z Damianem Konikowskim (4) oraz Leszka Wilda(5) z Piotrem Kapinos (6). Z tylnego fotela może zaatakować Marcin Popek, któremu w pierwszej kolejce przyszło rywalizować z zawodnikami z góry tabeli. Rywalizacja wydaje się bardzo ciekawa, praktycznie każdy z zawodników ma szansę znaleźć się nad kreską i wskoczyć do Ligi PRO.

W grupie  B (podstawowej) również dojdzie do pojedynku niepokonanych zawodników. Mirosław Chabowski staje przed trudnym zadaniem. Przyjdzie mu rywalizować z silnym przeciwnikiem jakim jest Michał Iwan. Tych dwóch zawodników różni w tabeli tylko bilans małych punktów. Lidera czeka również spotkanie z zajmującym trzecie miejsce Marcinem Hadrych, który może pokusić się o niespodziankę. W dalszej części tabeli w najlepszej sytuacji są Cezary Jachimek i Ireneusz Nowicki (po 2 zwycięstwa na koncie) jednak każdy ma jeszcze szansę znaleźć się w pierwszej piątce a tym samym zapewnić sobie miejsce w II Lidze.

Mecz II kolejki

Pojedynkiem, na który warto zwrócić uwagę jest spotkanie grupy B Mirosław Chabowski – Michał Iwan.

Akcja I kolejki

Zwycięzcą akcji I kolejki TLB jest Leszek Wild. Akcję można zobaczyć tutaj AKCJA KOLEJKI

Nagrody

Po rozegraniu II rundy Ligi, zawodnicy z miejsc 1-3 otrzymają nagrody rzeczowe ufundowane przez Decathlon Przymorze.

System

Po rozegraniu II rundy zawodnicy z miejsc 1-5 grupy A utworzą ligę PRO, zawodnicy z miejsc 6-10 Ligę 1. Zawodnicy z miejsc 1-5 grupy B utworzą Ligę 2, natomiast z miejsc 5-10 ligę 3.

Zgłoszenia

Zgłoszenia przyjmujemy do 2 listopada na adres badgda@o2.pl .Wpisowe można wpłacać na konto 73114010100000515853002497 w tytule wpisując „Trójmiejska Liga Badmintona” również do 2 listopada lub w Biurze Ligi przed rozpoczęciem kolejki.