Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/teslam/badmintongdansk.pl/:/home/klient.dhosting.pl/teslam/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php53/usr/share/pear/:/opt/alt/php54/usr/share/pear/:/opt/alt/php55/usr/share/pear/:/opt/alt/php56/usr/share/pear/:/opt/alt/php70/usr/share/pear/:/opt/alt/php71/usr/share/pear/:/opt/alt/php72/usr/share/pear/:/opt/alt/php73/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php80/usr/share/pear/:/opt/alt/php81/usr/share/pear/:/opt/alt/php53/usr/share/php:/opt/alt/php54/usr/share/php:/opt/alt/php55/usr/share/php:/opt/alt/php56/usr/share/php:/opt/alt/php70/usr/share/php:/opt/alt/php71/usr/share/php:/opt/alt/php72/usr/share/php:/opt/alt/php73/usr/share/php:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php80/usr/share/php:/opt/alt/php81/usr/share/php:/opt/alt/php53/:/opt/alt/php54/:/opt/alt/php55/:/opt/alt/php56:/opt/alt/php70/:/o in /home/klient.dhosting.pl/teslam/badmintongdansk.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-simple-firewall/src/lib/vendor/fernleafsystems/wordpress-services/src/Core/Fs.php on line 462
I runda sezonu letniego TLB - Badminton Gdańsk
Telefon: 721-340-137 | 695-435-109 | E-mail: badgda@o2.pl

I runda sezonu letniego TLB

I runda sezonu letniego TLB
16 lutego, 2017 Przemysław Ciastoń

Zakończyła się I runda sezonu letniego TLB. Dużo nowych twarzy i ciekawych rozstrzygnięć. Zapraszamy do sprawdzenia wyników i tabel.

 

pro

W lidze Pro od pewnego czasu rządzi i dzieli Bartosz Grochowski. Ciężko będzie to zmienić pozostałym zawodnikom, biorąc pod uwagę systematyczny postęp umiejętności Bartka. Ciekawa sytuacja miała miejsce w walce o utrzymanie w lidze. Trzech zawodników odniosło po 1 zwycięstwie. W najbardziej zaciętym pojedynku Mirosław Chabowski pokonał Krzysztofa Szulca 30:29, 22:20. Ostatecznie w myśl nowych przepisów o miejscu w tabeli decydowała mała tabela utworzona z meczów pomiędzy trzema zawodnikami.

 

1

W lidze 1 zwyciężył dość niespodziewanie Tomasz Domański. Wynik niespodziewany, ponieważ ten zawodnik jeszcze 2 kolejki temu z ligi 1 spadł :). Z ligi spadają nieobecni na jednym ze spotkań Rafał Szlązak i Michał Szypliński. Spotkania w lidze 1 w kolejnej rundzie zapowiadają się bardzo ciekawie gdyż poziom zawodników jest dość wyrównany.

2

W lidze 2 bez niespodzianek. Zwyciężył Piotr Kapinos przed Maciejem Szczepaniakiem. Dwóch bardzo mocnych zawodników wkracza do ligi 1 z dużymi szansami na awans do ligi PRO. Liga 2 była najbardziej wyrównaną spośród wszystkich rozgrywanych w lutym. O miejscach w tabeli decydowały bezpośrednie pojedynki pomiędzy zawodnikami.

 

3

W lidze 3 prawie same nowe twarze stąd i poziom dość zróżnicowany. Awansowali dwaj zdecydowanie najlepsi zawodnicy w tej lidze Szymon Wołoszyk i Krzysztof Szkrobol. W rozgrywkach 3 ligi szczególnie trzymamy kciuki za jedyną kobietę w lidze Monikę Ważny 🙂 !

 

Klasyfikacja generalna

Do ligi powraca klasyfikacja generalna, do której zawodnicy będą zbierać punkty aż do rundy finałowej, która odbędzie się w czerwcu.

klasyfikacja generalna po 1 rundzie

punktacja za klasyfikację generalną

 

Wszystkie wyniki dostępne tutaj: wyniki luty