Telefon: 721-340-137 | 695-435-109 | E-mail: badgda@o2.pl

II runda sezonu letniego TLB

II runda sezonu letniego TLB
23 marca, 2017 Przemysław Ciastoń

Kolejna runda za nami, poniżej wszystkie tabele oraz krótki komentarz 😉

proW lidze Pro bez zmian pozostały pierwsze 2 miejsca w tabeli. Miejscami zamienili się natomiast Leszek Wild z Damianem Damaszk. W bezpośrednim pojedynku zwyciężył ten pierwszy w dwóch krótkich setach 21-11, 21-17. Do Ligi 1 dość szybko wracają Tomasz Domański i Marcin Popek, obaj zawodnicy musieli uznać wyższość Mirosława Chabowskiego.

 

1

Liga 1 miała dość niespodziewany przebieg głównie przez dużą ilość nieobecnych zawodników a co za tym idzie oddanych walkowerów. Skorzystał na tym Krzysztof Czajka, który pierwszy raz zawita w lidze PRO. Spadek notują niedawni bywalcy ligi PRO – Krzysztof Szulc i Piotr Kapinos, których zabrakło na obu rozgrywanych środowych spotkaniach.

 

2

W lidze 2 bez większych problemów zwyciężył Tomasz Kuciejczyk. O drugie premiowane awansem miejsce powalczyli Szymon Wołoszyk i Michał Cetner. W bezpośrednim pojedynku tych dwóch zawodników górą okazał się być Wołoszyk zwyciężając 21-11, 21-16.

3

W lidze 3 doszło do kilku ciekawych rozstrzygnięć. Wszystkie swoje spotkania wygrał Andrzej Subocz, pewnie awansując do ligi 2. W ostatnim spotkaniu 2 rundy doszło do meczu o awans: Robert Litka- Marcin Kuciejczyk. Po zaciętym meczu zwyciężył Litka (21-14, 23-21) zapewniając sobie awans do ligi 2. Warte odnotowania jest pierwsze zwycięstwo w lidze Wojciecha Jarosławskiego 🙂

KLASYFIKACJA GENERALNA

klasyfikacja generalna po 2 rundzie

WYNIKI

wyniki marzec