Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/teslam/badmintongdansk.pl/:/home/klient.dhosting.pl/teslam/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php53/usr/share/pear/:/opt/alt/php54/usr/share/pear/:/opt/alt/php55/usr/share/pear/:/opt/alt/php56/usr/share/pear/:/opt/alt/php70/usr/share/pear/:/opt/alt/php71/usr/share/pear/:/opt/alt/php72/usr/share/pear/:/opt/alt/php73/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php80/usr/share/pear/:/opt/alt/php81/usr/share/pear/:/opt/alt/php53/usr/share/php:/opt/alt/php54/usr/share/php:/opt/alt/php55/usr/share/php:/opt/alt/php56/usr/share/php:/opt/alt/php70/usr/share/php:/opt/alt/php71/usr/share/php:/opt/alt/php72/usr/share/php:/opt/alt/php73/usr/share/php:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php80/usr/share/php:/opt/alt/php81/usr/share/php:/opt/alt/php53/:/opt/alt/php54/:/opt/alt/php55/:/opt/alt/php56:/opt/alt/php70/:/o in /home/klient.dhosting.pl/teslam/badmintongdansk.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-simple-firewall/src/lib/vendor/fernleafsystems/wordpress-services/src/Core/Fs.php on line 462
Podsumowanie 3 rundy TLB - Badminton Gdańsk
Telefon: 721-340-137 | 695-435-109 | E-mail: badgda@o2.pl

Podsumowanie 3 rundy TLB

Podsumowanie 3 rundy TLB
23 grudnia, 2016 Przemysław Ciastoń

Trzecia runda TLB zadecydowała o składzie osobowym poszczególnych lig w rundzie finałowej. W niemal wszystkich ligach zwyciężali faworyci, było jednak kilka zaskakujących wyników.

liga kobietW lidze kobiet kolejne zwycięstwo Kamili Warchhold. W najciekawszym spotkaniu pokonała ona Karolinę Stromską choć niewiele zabrakło do zwycięstwa tej drugiej w 1 secie spotkania. Dużą niespodziankę sprawiła Urszula Bogdanowicz odnosząc swoje pierwsze zwycięstwo w lidze!

proW lidze PRO bez niespodzianek – zwyciężył bez straty seta Bartosz Grochowski. Za jego plecami sytuacja dużo bardziej wyrównana – po raz kolejny 2 miejsce zajął Piotr Bondaruk mimo porażki w meczu z czwartym Kamilem Kołpaczewskim. Po bardzo długim okresie gry w lidze Pro spada z niej Oleg Dziewanowski. Spada również różnicą małych punktów Waldemar Paczoski.

1W lidze 1 dużą niespodzianką okazał się awans Krzysztofa Szulca – będzie to jego debiut w lidze PRO. Przyczyniło się do tego głównie zwycięstwo Szulca ze zwycięzcą 3 rundy w tej lidze – Damianem Konikowskim. Z ligi spada debiutant Tomasz Domański.

 

2Ligę 2 zdominowało dwóch zawodników – Leszek Wild i Damian Damaszk. W najciekawszym spotkaniu Wild zwyciężył z Damaszkiem 2-1, wygrywając trzeci set w stosunku 15:14. Dobrze zaprezentował się debiutant w lidze Maciej Szczepaniak plasując się w środku tabeli.

 

3O awans w lidze 3 zawalczyło trzech zawodników. Najlepiej z tego pojedynku wyszedł Krzysztof Czajka. O awansie z 2 miejsca zadecydował ostatni mecz trzeciej rundy pomiędzy Bartoszem Głuszakiem a Rafałem Szlązakiem. Zwyciężył po 3 setach Głuszak wracając tym samym do ligi 2.

 

Wyniki 3 rundy dostępne tutaj:

wyniki 7 i 21 grudnia

wyniki 30 listopad 14 grudzień