Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/teslam/badmintongdansk.pl/:/home/klient.dhosting.pl/teslam/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php53/usr/share/pear/:/opt/alt/php54/usr/share/pear/:/opt/alt/php55/usr/share/pear/:/opt/alt/php56/usr/share/pear/:/opt/alt/php70/usr/share/pear/:/opt/alt/php71/usr/share/pear/:/opt/alt/php72/usr/share/pear/:/opt/alt/php73/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php80/usr/share/pear/:/opt/alt/php81/usr/share/pear/:/opt/alt/php53/usr/share/php:/opt/alt/php54/usr/share/php:/opt/alt/php55/usr/share/php:/opt/alt/php56/usr/share/php:/opt/alt/php70/usr/share/php:/opt/alt/php71/usr/share/php:/opt/alt/php72/usr/share/php:/opt/alt/php73/usr/share/php:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php80/usr/share/php:/opt/alt/php81/usr/share/php:/opt/alt/php53/:/opt/alt/php54/:/opt/alt/php55/:/opt/alt/php56:/opt/alt/php70/:/o in /home/klient.dhosting.pl/teslam/badmintongdansk.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-simple-firewall/src/lib/vendor/fernleafsystems/wordpress-services/src/Core/Fs.php on line 462
Relacja z 7 rundy TLB - Badminton Gdańsk
Telefon: 721-340-137 | 695-435-109 | E-mail: badgda@o2.pl

Relacja z 7 rundy TLB

Relacja z 7 rundy TLB
18 kwietnia, 2016 Przemysław Ciastoń

Mamy za sobą ostatnią środową kolejkę tegorocznej – pierwszej edycji Trójmiejskiej Ligi Badmintona. Zawodnicy walczyli w niej o awans lub utrzymanie w lidze przed kolejką finałową, która odbędzie się 7 maja.

PRO

W lidze PRO jak zwykle nieźle się zakotłowało. O pierwszym miejscy zadecydowały małe punkty i tu po raz kolejny najlepszym zawodnikiem okazał się Bartosz Grochowski wyprzedzając Tomasza Macielaka. W dalszej części tabeli niezwykle ciekawie. Bliski spadku z ligi był aktualny lider klasyfikacji generalnej – Ariel Sielaff, jednak przyciśnięty do ściany zdołał ograć w najciekawszym spotkaniu tej grupy Bartosza Grochowskiego. Do ligi 1 po kolejce przerwy wracają Leszek Wild i Marcelina Franczuk.

PRO 7 kolejka

Liga 1

W lidze pierwszej aż trzech zawodników zgromadziło taką samą liczbę zwycięstw i setów. Tu także o miejscach w tabeli zadecydowały małe punkty. W tej klasyfikacji najlepszy bilans miał Krzysztof Macielak wyprzedzając Waldemara Paczoskiego. Trzeciego Damiana Konikowskiego można określić największym przegranym tej kolejki. Po raz kolejny do awansu zabrakło mu bardzo niewiele (5 punktów) i w rundzie finałowej przyjdzie mu walczyć w 1 lidze. Z ligi spadają nieobecna Anna Duda i słabo dysponowany w tym dniu z powodu choroby Piotr Kapinos.

7 kolejka Liga 1

Liga 2

W lidze 2 długo wyczekiwany awans Krzysztofa Szulca. Ten zawodnik spędził aż 3 kolejki w 2 lidze. Awans zapewnił zwyciężając w decydującym meczu z Dorotą Rajczyk. Najlepszy w lidze – Marcin Popek. Z ligi spadają nieobecni – Czajka i Iwan. Warto wspomnieć, że w tej lidze poza klasyfikacją zadebiutowała Marta Łącz – nowa twarz i jedna z nielicznych kobiet w TLB.

7 kolejka liga 2

Liga 3

W lidze 3 doszło do przełamania w grze Marcina Hadrycha, który pokonał wszystkich rywali zajmując pierwsze miejsce w grupie. Drugie miejsce dla Ireneusza Nowickiego, który niemal wszystkie spotkania kończył po trzysetowej walce i do szatni schodził ostatkiem sił. Do awansu jednego zwycięstwa zabrakło trzeciemu tym razem Cezaremu Jachimkowi.

7 kolejka liga 3

 

RUNDA FINAŁOWA

Tym samym wyłoniliśmy grupy do rundy finałowej, która odbędzie się 7 maja o godz. 12.30 w Sportstacji. Do zobaczenia na korcie !