Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/teslam/badmintongdansk.pl/:/home/klient.dhosting.pl/teslam/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php53/usr/share/pear/:/opt/alt/php54/usr/share/pear/:/opt/alt/php55/usr/share/pear/:/opt/alt/php56/usr/share/pear/:/opt/alt/php70/usr/share/pear/:/opt/alt/php71/usr/share/pear/:/opt/alt/php72/usr/share/pear/:/opt/alt/php73/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php80/usr/share/pear/:/opt/alt/php81/usr/share/pear/:/opt/alt/php53/usr/share/php:/opt/alt/php54/usr/share/php:/opt/alt/php55/usr/share/php:/opt/alt/php56/usr/share/php:/opt/alt/php70/usr/share/php:/opt/alt/php71/usr/share/php:/opt/alt/php72/usr/share/php:/opt/alt/php73/usr/share/php:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php80/usr/share/php:/opt/alt/php81/usr/share/php:/opt/alt/php53/:/opt/alt/php54/:/opt/alt/php55/:/opt/alt/php56:/opt/alt/php70/:/o in /home/klient.dhosting.pl/teslam/badmintongdansk.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-simple-firewall/src/lib/vendor/fernleafsystems/wordpress-services/src/Core/Fs.php on line 462
Relacja z I rundy TLB 2016/17 - Badminton Gdańsk
Telefon: 721-340-137 | 695-435-109 | E-mail: badgda@o2.pl

Relacja z I rundy TLB 2016/17

Relacja z I rundy TLB 2016/17
27 października, 2016 Przemysław Ciastoń

Nowa edycja, nowy system rozgrywek, nowe twarze, nowa liga… Wystartowała II edycja TLB !

Witamy panie

To pierwsza tegoroczna nowość – w oddzielnej lidze rywalizują kobiety. Tu doszło do pojedynków zawodniczek z Gdańska oraz Starogardu Gdańskiego. Najlepiej zaprezentowała się Karolina Stromska ze Starogardu, zwyciężając w 1 kolejce bez straty seta. Ciekawy 3 setowy mecz zagrały  Marta Łącz i Anetta Mizura. Marta zwyciężając w tym pojedynku zapewniła sobie drugie miejsce w lidze.

kobiety

Niespodziewany zwycięzca

W lidze Pro doszło do dość niespodziewanego rozstrzygnięcia – zwycięzcą ligi został Damian Konikowski, który jeszcze niedawno walczył na poziomie ligi 1. Wykorzystał on nieobecność na jednej kolejce faworyzowanych Bartosza Grochowskiego i Olega Dziewanowskiego oraz dołożył sporą cegiełkę pokonując mocnych zawodników – Tomasza Macielaka i Waldemara Paczoskiego. Z ligi dość niespodziewanie spada Ariel Sielaff, który z powodu nieobecności na jednej kolejce część spotkań oddał walkowerem.

PRO

Podnosimy poprzeczkę

Do ligi 1 dołączyło dwóch bardzo mocnych zawodników – Kamil Kołpaczewski i Piotr Bondaruk. Kamil bez problemów uporał się z wszystkimi zawodnikami i zapewnił sobie najwyższą pozycję w lidze. Ten leworęczny zawodnik może jeszcze sporo zamieszać w lidze PRO ! Piotr Bondaruk dzięki dobrej dyspozycji uplasował się na drugiej premiowanej awansem pozycji w lidze. W lidze doszło do kilku ciekawych rozstrzygnięć m.in. zwycięstwa Mirosława Chabowskiego z niedawnym stałym bywalcem ligi PRO Leszkiem Wildem. Spadają Marcelina Franczuk i Marcin Popek.

1

Nowa krew

W lidze 2 podobnie jak w lidze 1 triumfowali dwaj nowi zawodnicy – Artur Lewandowski przed Michałem Ciołkiem.  Wykorzystali oni m.in. nieobecność na jednej z środowych rozgrywek Damiana Damaszka, który na pewno już w kolejnej rundzie będzie chciał udowodnić wyższość w tej lidze. Do awansu jednego wygranego meczu zabrakło będącemu w niezłej dyspozycji Marcinowi Hadrych. Z ligi spada Zbigniew Grzęda i Krzysztof Czajka, którzy na pewno szybko będą chcieli wrócić do tego szczebla rozgrywek.

2

Starzy wyjadacze

W lidze 3 starło się kilku “starych kolegów” z kortu, którzy w ubiegłorocznych rozgrywkach spotykali się wielokrotnie. Najkorzystniej w tych pojedynkach zaprezentował się Cezary Jachimek, nie oddając swoim przeciwnikom ani jednego seta. Drugie miejsce dla Ireneusza Nowickiego. Ci zawodnicy awansują do naprawdę silnej ligi 2. Jak sobie poradzą ? Odpowiedź w kolejnej rundzie 🙂

3

Wyniki z dn. 26 października tutaj : wyniki 26 października