Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/teslam/badmintongdansk.pl/:/home/klient.dhosting.pl/teslam/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php53/usr/share/pear/:/opt/alt/php54/usr/share/pear/:/opt/alt/php55/usr/share/pear/:/opt/alt/php56/usr/share/pear/:/opt/alt/php70/usr/share/pear/:/opt/alt/php71/usr/share/pear/:/opt/alt/php72/usr/share/pear/:/opt/alt/php73/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php80/usr/share/pear/:/opt/alt/php81/usr/share/pear/:/opt/alt/php53/usr/share/php:/opt/alt/php54/usr/share/php:/opt/alt/php55/usr/share/php:/opt/alt/php56/usr/share/php:/opt/alt/php70/usr/share/php:/opt/alt/php71/usr/share/php:/opt/alt/php72/usr/share/php:/opt/alt/php73/usr/share/php:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php80/usr/share/php:/opt/alt/php81/usr/share/php:/opt/alt/php53/:/opt/alt/php54/:/opt/alt/php55/:/opt/alt/php56:/opt/alt/php70/:/o in /home/klient.dhosting.pl/teslam/badmintongdansk.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-simple-firewall/src/lib/vendor/fernleafsystems/wordpress-services/src/Core/Fs.php on line 462
Relacja z IV rundy TLB - Badminton Gdańsk
Telefon: 721-340-137 | 695-435-109 | E-mail: badgda@o2.pl

Relacja z IV rundy TLB

Relacja z IV rundy TLB
22 stycznia, 2016 Przemysław Ciastoń

LIGA PRO – O krok od niespodzianki

W lidze Pro po raz kolejny doszło do bardzo zaciętych i ciekawych spotkań. Blisko sprawienia niespodzianki był Tomasz Macielak. Młody zawodnik ograł najlepszych zawodników klasyfikacji generalnej – Ariela Sielaffa oraz Leszka Wilda. Wszystko wskazywało na zwycięstwo w IV rundzie, jednak na drodze stanął Oleg Dziewanowski, któremu Tomek uległ na przedłużenia w trzecim secie 12:14. Zwycięstwo w tej rundzie przypadło Arielowi Sielaff.

4 kolejka PRO

LIGA 1 – Zgodnie z przewidywaniami

Do ligi Pro awansuje Krzysztof Macielak, który bez większych problemów pokonał wszystkich rywali w lidze 1. Dołączy do niego Marcin Popek, który mimo dwóch przegranych spotkań zajął drugie miejsce w lidze 1. Spadek odnotował Krzysztof Szulc oraz Mirosław Chabowski. Mirek był bliski utrzymania, jednak kilka prostych błędów w meczu z Dorotą Rajczyk pozbawiło go szans na pozostanie w 1 lidze.

4 kolejka 1 liga

LIGA 2 – Młode wilki w natarciu

Przez ligę jak burza idą młodzi zawodnicy – Bartosz Grochowski i Anna Duda. Tym razem zamienili się miejscami – pierwszy był Bartek, druga Ania. W żadnym z pozostałych meczów ich rywalom nie udało się ugrać seta. Wielkim zwycięzcą tej kolejki w lidze 2 jest Zbyszek Grzęda. Ten zawodnik czekał na swojego pierwszego wygranego seta aż 4 kolejki ligowe. W końcu przełamał się w meczu z Cezarym Jachimkiem zdobywając seta oraz wygrywając mecz z Konradem Bajerskim.

Liga 2 - 4 kolejka

LIGA 3 – Siła vs technika

W lidze 3 swoją siłę pokazał Michał Iwan. Nieobecny w poprzedniej kolejce szybko pokazał, że jego miejsce jest co najmniej w lidze 2. Drugie miejsce premiowane awansem wywalczyła Marcelina Franczuk, która mimo kontuzji zdołała pokonać kilku starszych rywali.

Liga 3 - 4 kolejka

LIGA 4 – Czarny koń

Do ligi 4 dołączył w ostatniej chwili Kacper Pietruszka i od razu udowodnił, że nie zadowoli się awansem do ligi 3. Awans wywalczył bez straty seta od razu stając w roli faworyta do zwycięstwa w kolejnej kolejce. Powrót do 3 ligi zanotował Krzysztof Czajka.

Liga 4 - 4 kolejka