Telefon: 721-340-137 | 695-435-109 | E-mail: badgda@o2.pl

Relacja z 2 tury III rundy TLB

Relacja z 2 tury III rundy TLB
20 grudnia, 2015 Przemysław Ciastoń

Niespodziewany zwycięzca

Przed rozpoczęciem kolejki wszystko wskazywało na to, że pewnym kandydatem do wygrania Ligi 2 jest Krzysztof Macielak. Okazało się jednak inaczej. Bezkonkurencyjny w tym dniu był Mirosław Chabowski pokonując wszystkich rywali. W najciekawszym spotkaniu w trzech setach pokonał faworyta – Krzysztofa Macielaka. Apetyt na awans mieli również Marcin Hadrych i Cezary Jachimek, muszą się jednak zadowolić utrzymaniem w 2 lidze. Poziom niżej spadają Michał Szypliński oraz nieobecny w tej rundzie Michał Iwan.

Liga 2 - 3 kolejka

Młode wilki

Do ligi 3 dołączyło trzech nowych zawodników – Anna Duda, Marcelina Franczuk oraz Bartosz Grochowski. Ania i Marcelina to co prawda jeszcze młode zawodniczki, jednak mają już na koncie tytuły Mistrza Polski Młodzików Młodszych. Bartek również należy do ścisłej czołówki w swojej kategorii wiekowej i będzie bardzo trudnym przeciwnikiem dla starszych zawodników. Po tym co zaprezentowały „młode wilki” można śmiało stwierdzić, że aspirują do gry w najwyższych poziomach ligowych. W  spotkaniu najlepszej dwójki tej ligi Ania Duda  pokonała Bartka Grochowskiego 2:1 rozgrywając każdy set na przedłużenia.  Zażarta walka toczyła się również o utrzymanie w lidze. Ireneusz Nowicki wyprzedził Krzysztofa Czajkę o 6 małych punktów. Tym samym Krzysztof Czajka spadł z ligi mimo zwycięstwa z Ireneuszem Nowickim

Liga 3 - 3 kolejka

Nowa Liga

Kolejnych trzech nowych zawodników utworzyło nowy – 4 poziom ligowy. Mimo, że poziom najniższy to emocji wcale nie było mniej niż w ligach wyższych. Ostatecznie awans zapewniło sobie dwóch zawodników – Marcin Garsztka oraz Andrzej Subocz. Maciej Domachowski będzie musiał walczyć o awans w kolejnych rundach.

Liga 4 - 3 kolejka

Kolejne zmagania

Następna kolejka ligowa odbędzie się 13 stycznia (Liga Pro , Liga 1) oraz 20 stycznia (Liga 2,3,4).